Ara
  • Buton Medya

Logo 5 Video 10 lira Buyurun !

En son güncellendiği tarih: Oca 26

Bi logo 5 lira bi tanıtım videosu 10 lira ! Altı üstü bilgisayarın başında oturup yapıyorsunuz ne bu fiyatlar :)Biz aslında biraz bu yazıda yakınmak istedik. Çünkü reklam sektörüne bir çoğunun bakış açısı tam olarak bu. Bilgisayar kurcalamasını dahi az çok bilen birisi bazı şeylerin o kadar da kolay olmadığını aynı zamanda bunun içinde fikir ve emek olduğunu bilen birisi hiç kolay olmadığını da bilir. Tamam bizler atomu parçalıyoruz demiyoruz ama parçalanan atomun pazarlanmasında önemli bir faktörüz !

“ Tamam bizler atomu parçalıyoruz demiyoruz ama parçalanan atomun pazarlanmasında önemli bir faktörüz ! ”

İşine, markasına değer veren müşterilerimizi bu yazımızdan tenzih ederiz. Onlar zaten çizilecek her noktanın, dokunulacak yer yeniliğin farkındadır. Ucuz iş yüksek standart beklemezler. Bazıları var ki ' kardeş bana bir logo lazım, bi reklam çalışması lazım ama BEDAVA yapıcaksınız diyecek neredeyse :)


Tasarımcılar odasının kurulması lazım !


Aslında bunda biraz da meslektaşlarımızın etkisi büyük. Verilen her taban fiyat toplumun reklam sektörüne bakış açısını değiştirmekte. Afaki fiyatlarla çıtayı arşa yükseltmenin de bedava iş yapıp sektörü değersizleştirmenin de bir anlamı yoktur. Bu gün aslında tam da ihtiyacımız olan şey bu rekabetin bir taban fiyatının belirlenmiş olması gerektiğidir. Bizce yetkililerin en kısa zamanda bir Tasarımcılar, Reklamcılar odası kurup yapılan işlerin taban fiyatın resmileştirmelidir.


Son olarak şunu belirtmek isteriz. Madem harcanan emek göze dokunacak ve bunun karşılığı güzel paralar olacak ise inşaat ustası abilerimizin geçim sıkıntısı çekiyor olmaması gerekir. Buradan her bir inşaat ustası abimize teşekkür eder, inşallah en yakın zamanda emeklerinin karşılığını almalarını temenni ederiz.


Sağlıcakla Kalın...

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör