Ara
  • Buton Medya

Siz hayır mı ? abisi.

En son güncellendiği tarih: Oca 22

Buton Medya kimdir, nedir, ne değildir, ne yapar, ne yapmaz konulu ilk yazımız olsun birbirimizi bir tanıyalım hele değil mi ?Buton Medya ; yeniliğe dokun sloganı ile müşterilerine kazandırmayı, pazarlama stratejilerini geliştirmeyi ve üretmeyi, düşündürmeyi sevdiren reklam bir reklam ajansıdır. Reklam sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmayı ve kendimizi her saniye geliştirmek için çabalamayı dert edindik.

“Biz uçuk fikirlere sahibiz ve fikirlerimize güveniyoruz”

Reklamın can damarının fikir olduğunu iyi biliyoruz. Uçuk fikirlere sahibiz ve bu fikirlere güveniyoruz. Tabi ki fikirlerin işlenebilirliği önemli bir faktör olarak karşımızda, ama biz zora talibiz. Çünkü kaliteli olan her iş zordur !


“Buralar değerlenir dedik”


Yaptığımız her iş her reklam, günü kurtarmak için değil, yarınları düşünerek planlanmış işlerdir. Hani derler ya paranın para zamanı buraları almadık şimdi bak milyonluk oldular :) Biz zamanında yapılması gereken reklamı yaparız ve zamanı geldiğinde o firma değerlenir.


Buton Medya reklam yapar ama kötü reklam yapmaz ! Buton Medya hep daha iyisine ulaşmayı hedefler. Ve biz biraz farklıyız...

19 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör